Montážní přípravek pro montáž podlah Barlinek - BARKIET - ZEM003002

Kód: ZEM003002
701 Kč / ks 579 Kč bez DPH
Skladem u dodavatele
Možnosti doručení
Používá se k montáži dřevěných prken se všemi typy čelních a podélných zámků z masivních desek a laminovaných desek. Vyroben z vysoce odolného plastu, který dobře tlumí údery kladivem a palicí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Montážní přípravek je nástroj, který výrazně usnadňuje instalaci podlahových desek Barlinek, masivních dřevěných podlahových desek a laminátových podlah. Používá se k narážení navazujících prken v podlahových pásech. Nástroj výrazně urychluje pokládku dřevěných podlah. Přípravek je vyroben z odolného plastu. Účinně tlumí údery kladivem a instalace desek je s jeho použitím chráněna před mechanickým poškozením, jako je odštípnutí vrchní vrstvy dřeva, poškození okrajů desek nebo vrstvy laku.

Profilovaný montážní přípravek Barlinek se používá, jak pro pokládku vrstvené podlahy v plovoucím systému, tak pro pokládku dřevěných podlahových prken v lepeném systému. V druhém případě speciálně vyfrézovaná drážka výrazně snižuje znečištění hrany lepidlem. Montážní přípravek je vhodná pro lidi, kteří pokládají podlahu svépomocí, i pro profesionální montážní firmy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Výrobce: BARLINEK

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: