Rigidní vinylové podlahy do celého domu i bytu

Rigidní vinylové podlahy Barlinek se vyznačují krásnými a nadčasovými vzory inspirovanými přírodou. Jsou velmi pohodlné a tiché. Zároveň jsou mimořádně odolné, což je dáno povrchovou úpravou DIAMOND SHIELD. Díky inovativnímu složení vrchní vrstvy a minerálního jádra DENSCORE™ patří tyto podlahy k nejodolnějším na trhu.

 

Hodí se tak i do koupelen, kuchyní a chodeb. Jsou vhodné i pro podlahové topení a odolávají drápkům domácích mazlíčků.

 

barley-flow-realizace

 

PŘÍRODNÍ VZORY A NÁDHERNÉ BARVY

Design těchto podlah si jistě získá vaši pozornost. Výběr je široký od chladného světlého odstínu CITY MIST, přes teplé dřevěné dekory až po tmavý exotický vzor CAIRO. Světlé podlahy se hodí do menších místností, ve kterých se tak déle udrží světlo a optimistická nálada. Tmavé podlahy působí v obývacích místnostech autoritativně a osudově. Ať již potřebujete podlahu nenápadnou a odolnou, nebo pohodlnou a přitažlivou, vždy si z této kolekce vyberete.

 

LEPENÉ I PLOVOUCÍ

Všechny podlahy kolekce NEXT STEP se dodávají v deskách a jsou určené ke komfortní a bezproblémové pokládce plovoucím způsobem. Jsou vybavené tzv. klik (click) systémem – zámkovým spojem, který zajistí velmi pevný a těsný kontakt podlahových dílů. Pod plovoucí podlahu doporučujeme položit ještě tlumicí podložku, jejímž účelem je utlumení mikrovibrací podlahy.

Podlahové díly se mohou také celoplošně přilepit, tím se zaručuje vysoká a dlouhodobá stabilita podlahy. 

 

Co přesně je rigidní vinylová podlaha (tzv. rigid vinyl) názorně ukazuje následující obrázek:

 

vyhody-vinyl

 

PRO PODLAHOVÉ VYTÁPĚNÍ 

Naše podlahy jsou vhodné pro užití společně s podlahovým vytápěním. Minerální jádro DENSCORE™ je zodpovědné za velmi dobré parametry tepelné vodivosti – podlahy se rychle zahřívají a pomalu chladnou, což zvyšuje energetickou účinnost topného systému.

Narozdíl od běžných typů vinylů se podlahy NEXT STEP nedeformují a jsou rozměrově stálé i při změnách teplot.

 

TIP: pro podlahové topení jsou vhodné i třívrstvé dřevěné podlahy.

 

TICHÉ A KOMFORTNÍ

Podlahy této kolekce výborně tlumí kročejový hluk. Takto tiché podlahy jsou nejlepší volbou do panelových a bytových domů a do vyšších pater rodinných domů, kde by klapání obuvi nebo hraní dětí na podlaze působilo akustickou nepohodu. Podlahy NEXT STEP jsou zároveň velmi pohodlné, antistatické a bezproblémově se umývají, neobsahují žádné škodlivé látky. Proto jsou vhodné i do dětských pokojů a tam, kde budete s podlahou v kontaktu na boso.

 

TUHÉ A EXTRÉMNĚ ODOLNÉ

Tuhost a stabilita podlah NEXT STEP je dána inovativním jádrem DENSCORE™. Jeho materiál při změnách teplot reaguje jen minimálními změnami objemu, je tvrdý, pevný a výrobky z něho jsou tvarově stálé. Antistatická povrchová úprava DIAMOND SHIELD chrání podlahu před poškozením a škrábanci. Spolehněte se, že odolá i drápkům domácích mazlíčků. Tato kombinace dělá z podlah NEXT STEP ty nejodolnější na trhu. Podlahy jsou natolik objemově stálé, že nevyžadují prahové dilatace a dilatační spáry na ploše až 225 m².

 

100% VODĚODOLNÉ

Rigidní vinylové podlahy NEXT STEP jsou vyrobeny ze 100% voděodolných materiálů, nejsou citlivé na vlhkost a zámek spojující jednotlivé panely je plně vodotěsný. Proto se vinylové podlahy NEXT STEP výborně hodí do koupelny nebo chodby. Můžete je položit bez omezení a ve všech místnostech vašeho domu, podle svých preferencí. Bezproblémová, odolná a omyvatelná podlaha je ideální především do kuchyně.

 

PROTISKLUZOVÉ A ANTISTATICKÉ

Povrchová úprava má výrazné protiskluzové vlastnosti, které oceníte také především v koupelnách a kuchyních. Dále jsou povrchy antistatické, to znamená, že na nich nebude ulpívat  nečistota vlivem statické elektřiny.

 

Podlahy neobsahují ftaláty ani zdraví škodlivé kovy.

 

Rádi vám zašleme vzorky našich podlah.